Lenovo

| Marca | Lenovo |
| Modelo | 21S6002LSP |
| Sistema Operativo | -Windows 11 Pro |
| CPU | - Intel CoreUltra 5 225U, 12C (2P + 8E + 2LPE) / 14T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB |
| Memoria | -16 GBSO-DIMM DDR5-5600 1x 16GB) - 2 x slots - Hasta 64 GB |
| Disco Duro | -512 GBSSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| Pantalla | -14"WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz, DBEF5 |
| Gráfica | - Integrated Intel Graphics |
| Conectividad | - Intel Wi-Fi 6E AX211, 802.11ax 2x2 - Bluetooth 5.3 - Ethernet: 100/1000M (RJ-45) |
| Unidad óptica | - Sin Unidad |
| Puertos E/S | - 1 x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) - 2 x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), one Always On - 2 x USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps), with USB PD 3.1 and DisplayPort 2.1 - 1 x HDMI 2.1, up to 4K/60Hz - 1 x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) - 1 x Ethernet (RJ-45) |
| Otras características | - Cámara 5.0MP + IR discreto con obturador de privacidad - 2 x altavoces Dolby Audio - Batería de 57Wh - Adaptador de 65 W USB-C Dimensiones y peso - 313,7 x 226 x 11,39/17,31 mm - 1,38 kg |
| Fecha de revisión | 20-06-2025 por RTY |
| Marca | Lenovo |
| Modelo | 21S6002LSP |
| Sistema Operativo | -Windows 11 Pro |
| CPU | - Intel CoreUltra 5 225U, 12C (2P + 8E + 2LPE) / 14T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB |
| Memoria | -16 GBSO-DIMM DDR5-5600 1x 16GB) - 2 x slots - Hasta 64 GB |
| Disco Duro | -512 GBSSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| Pantalla | -14"WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz, DBEF5 |
| Gráfica | - Integrated Intel Graphics |
| Conectividad | - Intel Wi-Fi 6E AX211, 802.11ax 2x2 - Bluetooth 5.3 - Ethernet: 100/1000M (RJ-45) |
| Unidad óptica | - Sin Unidad |
| Puertos E/S | - 1 x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) - 2 x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), one Always On - 2 x USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps), with USB PD 3.1 and DisplayPort 2.1 - 1 x HDMI 2.1, up to 4K/60Hz - 1 x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) - 1 x Ethernet (RJ-45) |
| Otras características | - Cámara 5.0MP + IR discreto con obturador de privacidad - 2 x altavoces Dolby Audio - Batería de 57Wh - Adaptador de 65 W USB-C Dimensiones y peso - 313,7 x 226 x 11,39/17,31 mm - 1,38 kg |
| Fecha de revisión | 20-06-2025 por RTY |
Out of stock
This product has no published reviews yet. Be the first to share your experience.
This product has no published reviews yet. Be the first to share your experience.
Help other buyers with your rating, title, and optional comments.