Kingston

| Marca | Kingston |
| Modelo | KVR32N22S8/8 |
| Conector | - 288-pin DIMM |
| Tecnología | - DDR4 |
| Capacidad | - 8 GB |
| Velocidad | - 3200MHz (PC4-3200) |
| Latencia | - CL22 |
| Voltaje | - 1.2V |
| Otras Características | - 1Rx8 2G x 64-bit - Single rank |
| Fecha de revisión | 08-01-2025 por RTY |
| Marca | Kingston |
| Modelo | KVR32N22S8/8 |
| Conector | - 288-pin DIMM |
| Tecnología | - DDR4 |
| Capacidad | - 8 GB |
| Velocidad | - 3200MHz (PC4-3200) |
| Latencia | - CL22 |
| Voltaje | - 1.2V |
| Otras Características | - 1Rx8 2G x 64-bit - Single rank |
| Fecha de revisión | 08-01-2025 por RTY |
Low Stock (2 left)
This product has no published reviews yet. Be the first to share your experience.
This product has no published reviews yet. Be the first to share your experience.
Help other buyers with your rating, title, and optional comments.