Kingston

| Marca | Kingston |
| Modelo | KF436C17BB/8 |
| Conector | - 288-Pin DIMM |
| Tecnología | - DDR4 |
| Capacidad | -8GB(1x8GB) |
| Velocidad | - 3600MHz (PC4-28800) |
| Latencia | - CL17 |
| Voltaje | - 1.2V |
| Fecha de revisión | 06-05-2022 por MPM |
| Marca | Kingston |
| Modelo | KF436C17BB/8 |
| Conector | - 288-Pin DIMM |
| Tecnología | - DDR4 |
| Capacidad | -8GB(1x8GB) |
| Velocidad | - 3600MHz (PC4-28800) |
| Latencia | - CL17 |
| Voltaje | - 1.2V |
| Fecha de revisión | 06-05-2022 por MPM |
Out of stock
This product has no published reviews yet. Be the first to share your experience.
This product has no published reviews yet. Be the first to share your experience.
Help other buyers with your rating, title, and optional comments.