HP

| Marca | HP |
| Modelo | BY7E2ET#ABE |
| Sistema Operativo | - Windows 11 Pro |
| CPU | - Intel Core Ultra 5 235T, 14 nucleos 2,2GHz hasta 5,0GHz, 24 MB cache L3 |
| Memoria | - 16 GB DDR5 - Maximo 64 GB |
| Disco Duro | - 512 GB SSDPCI Express M.2 NVMe |
| Grafica | - Intel GraphicsDynamic Video Memory Technology |
| Conectividad | - Ethernet 1GbE - Wi-Fi 6E - Bluetooth 5.3 |
| Otras caracteristicas | Audio - Salida de audio estereo Dimensiones y peso - 17,7 x 18,1 x 3,42 cm - 1,9 kg |
| Fecha de revision | 29-01-2026 por IS |
| Marca | HP |
| Modelo | BY7E2ET#ABE |
| Sistema Operativo | - Windows 11 Pro |
| CPU | - Intel Core Ultra 5 235T, 14 nucleos 2,2GHz hasta 5,0GHz, 24 MB cache L3 |
| Memoria | - 16 GB DDR5 - Maximo 64 GB |
| Disco Duro | - 512 GB SSDPCI Express M.2 NVMe |
| Grafica | - Intel GraphicsDynamic Video Memory Technology |
| Conectividad | - Ethernet 1GbE - Wi-Fi 6E - Bluetooth 5.3 |
| Otras caracteristicas | Audio - Salida de audio estereo Dimensiones y peso - 17,7 x 18,1 x 3,42 cm - 1,9 kg |
| Fecha de revision | 29-01-2026 por IS |
Out of stock
This product has no published reviews yet. Be the first to share your experience.
This product has no published reviews yet. Be the first to share your experience.
Help other buyers with your rating, title, and optional comments.